پشتیبانی

کد خبر: 310
تاریخ انتشار: 1395/02/08 11:40
معاون دادگستري:
معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري كل استان كرمان گفت: رسانه ها بازوي توانمند دستگاه قضايي در عرصه بسط و گسترش عدالت در جامعه هستند.
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومي دادگستري استان كرمان محمدباقر اسلامي در نشست هم انديشي جمعي از قضات شهر كرمان با كارشناسان صاحبنظر در عرصه فيلم و مستند افزود: رسانه هاي جمعي مي توانند با اطلاع رساني و فرهنگ سازي در پيشگيري از جرايم گام هاي موثري بردارند.
وي با تاكيد بر پيشگيري از وقوع جرم گفت: ورود رسانه ها در مساله پيشگيري از وقوع جرم مي تواند اثربخشي تلاش هاي متوليان اين امر را چند برابر كند.
وي بيان كرد: در راستاي ساخت برنامه هاي تلويزيوني اثربخش و كارآمد و همچنين بازخورد گيري تهيه برنامه تلويزيوني 'اشاره' كارگروه هاي تخصصي مرتبط با حوزه كاري هريك از كارشناسان برنامه اعم از موضوعات خانواده، كيفري، حقوقي و غيره تشكيل شده و هم اكنون مشغول فعاليت است.
معاون دادگستري استان كرمان با تقدير از كارشناسان برنامه تلويزيوني اشاره به جهت حسن همكاري و تعامل با معاونت اجتماعي افزود: عوامل توليد و پخش برنامه اشاره نيز در زمينه ارتقاء آگاهي هاي عمومي و حساس سازي جامعه نسبت به مقوله پيشگيري از جرم تلاش كردند.
وي گفت: ما رسانه ها را بازوي توانمند دستگاه قضايي در عرصه بسط و گسترش عدالت در جامعه مي دانيم.
نخستين نشست هم انديشي توليد و پخش برنامه هاي پيشگيرانه در سال جاري با هدف همفكري و ارائه نظرات پيرامون موضوعات برنامه اشاره، اولويت ها و همچنين نحوه و چگونگي توليد و پخش برنامه اشاره با حضور معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري كل استان كرمان و جمعي از قضات و كارشناسان صاحبنظر عرصه فيلم و مستند در محل معاونت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري كرمان برگزار شد.

     
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: